Rijbewijs in 10 dagen?
Met spoed je rijbewijs halen? Volg onze intensieve 10-daagse spoedopleiding
Bel mij voor adviesDirect aanmeldenHet bij Oosterpoort mogelijk is om in slechts 10 dagen je autorijbewijs te halen. Schrijf je in voor onze 10-daagse spoedopleiding.
Met spoed je rijbewijs halen? Volg onze intensieve 10-daagse spoedopleiding
Bel mij voor adviesDirect aanmeldenVersneld je autorijbewijs halen? Bij Oosterpoort kan het in slechts 10 dagen. Deze spoedopleiding is behoorlijk intensief en niet voor iedereen geschikt. Daarom starten wij de spoedopleiding met een niveautoets (intake). Deze toets duurt 100 minuten en kost 65 euro.
In deze niveaubepalende test gaan we bekijken wat jouw aanleg is en hoeveel rijlessen je nodig zult hebben om het praktijkexamen te halen. Ook wordt bekeken of het voor jou realistisch is om je autorijbewijs in 10 dagen (2 weken) te halen. De spoedopleiding wordt, net als onze andere rijopleidingen, volledig op maat gemaakt op basis van jouw wensen! De planning maken we natuurlijk in overleg met jou.
Geef je direct op en maak een afspraak voor de niveautoets.
Waar worden de autorijlessen gegeven?
Oosterpoort geeft rijlessen in de omgeving van Groningen en Assen. Je kan van huis, school of werk worden opgehaald als je in een straal van ongeveer 10 kilometer rondom Groningen of Assen start. Woon je buiten deze gebieden, geen probleem. Wij kunnen je halen en brengen naar een station, bushalte of transferium binnen ons werkgebied. Precies weten waar wij je van huis kunnen halen? Kijk hier.
Gratis / € 35,-
€ 925,-
€ 999,-
€ 1025,-
* Examengarantie:
Na de 10e les krijg je het lesadvies van je instructeur over het aantal lessen die jij nodig hebt om je praktijkexamen te halen. Als je niet slaagt voor je praktijkexamen, maar wel het lesadvies hebt opgevolgd en bij de examenbooster bent geweest, dan betalen wij je herexamen voor de praktijk.
€ in overleg
€ 50,- *Niet geslaagd, geld teurg
Losse rijlessen
Hoe meer rijlessen je in 1 keer koopt, hoe voordeliger de lessen per stuk zijn. De factuur dient dan wel in 1 keer te worden voldaan.
1 t/m 9 rijlessen (50 minuten / les) | € 42,- / les |
10 t/m 19 rijlessen (50 minuten / les) | € 40,- / les |
20 t/m 29 rijlessen (50 minuten / les) | € 38,- / les |
30 of meer rijlessen (50 minuten / les) | € 36,- / les |
Praktijkexamen (of her-examen) | € 237,50 |
Praktijkexamen (of her-examen) - Faalangst | € 279,50 |
Nader onderzoek rijvaardigheid (CBR) | € 275,50 |
Tussentijdse Toets | € 205 |
Niveautoets (intake) - 100 minuten | € 65,- |
Intake / advies bij rijangst - 100 minuten | € 80,- |
© 2018 Oosterpoort Opleidingen | Disclaimer | Algemene voorwaarden | Privacyverklaring | Cookies